משרדנו עוסק בכל תחומי המשפט האזרחי, בדגש על משפט מסחרי ונדל"ן, ובכלל זה:

א.עריכת חוזים – לעורכי הדין במשרדנו ניסיון רב שנים בעריכת הסכמים, במגוון רחב של תחומים.

עריכת חוזים בצורה טובה הינה מרכיב חשוב ביותר לעסקים ופרטים, הואיל וחוזים אלו נועדו להסדיר את מהות ההתקשרות בין שני צדדים או יותר, ולהבטיח לאותם צדדים ודאות בדרך אשר תמנע מחלוקות עתידיות, ככל שניתן.

כדי להכין חוזה בצורה טובה ומקיפה, נדרש עורך החוזה לחשוב וליתן פתרונות וכלים ראויים למצבים משתנים, דבר המצריך ראיה רחבה, ניסיון ותכנון מוקדם, תוך הבנה עסקית והבנת צרכיהם של הצדדים המתקשרים.
ניסיונם של עורכי הדין במשרדנו, כמו גם רמת המקצועיות, הקשר הבלתי אמצעי עם לקוחותינו, והרגישות האנושית לצרכיהם, הם אלו אשר יש בהם בכדי להעניק את הערך המוסף והייחודי הדרוש לניסוח חוזה מצוין.

ב.ייצוג בהליכים משפטיים – עורכי הדין במשרדנו ניהלו והופיעו בהצלחה רבה בתיקים רבים, ובכל ערכאות השיפוט בישראל.
התיקים אשר נוהלו על ידינו עוסקים במגוון רחב של תחומים במשפט האזרחי, לרבות תביעות כספיות, תביעות לסילוק יד ופינוי מקרקעין, תביעות ייצוגיות, תביעות למתן פיצויים, הליכים משפטיים, עתירות מנהליות ובג"צים, תביעות למתן סעדים הצהרתיים וצווי עשה ועוד.

ייצוג הולם בבתי המשפט מחייב לימוד נכון וקפדני של כל פרט ופרט בתיק, ויכולת גבוהה של ירידה לפרטים.
דרך ניהולו של תיק משפטי יכולה, בסופו של הליך ובאופן בלתי מבוטל, להכריע את תוצאתו, ולכן קיימת משמעות קרדינלית לניסיון של עורך הדין המייצג, ולרמת השקעתו בו, ובכלל זה גם לאסטרטגיה בה נקט עורך הדין במסגרת הייצוג המשפטי, שהיא פרי של כשרון וניסיון מקצועי.

עורכי הדין במשרדנו מתייחסים לכל תיק משפטי באופן רציני, מעמיק ויסודי, ולאור זאת כמו גם לאור ניסיונם הרב ביכולתם לנהל בהצלחה את ההליך המשפטי.

ג.עסקאות מקרקעין וקבלנות – עורכי הדין במשרדנו ליוו, ניהלו וטיפלו בעשרות ומאות חוזים בתחום הנדל"ן, החל מחוזי מכירה/רכישה של דירות ו/או שטחים מסחריים, יד שניה, עובר בייצוג רוכשי דירות מקבלן, בטיפול ומכירת נכסים בהליכי כינוס, לרבות ככונסי הנכסים עצמם, בייצוג חברות ציבוריות בעסקאות נדל"ן, בטיפול בעסקאות קומבינציה, דרך ליווי מיזמים נדל"ניים מראשית דרכם ועד להשלמתם, לרבות רישום בתים משותפים, הסכמי שיתוף וכו', ליווי פרויקטים נדל"ניים על אדמות מינהל מקרקעי ישראל הנמצאות בתחומי משבצת הקרקע של אגודות שיתופיות, חוזי שכירות, הסכמי שיתוף וכלה בטיפול וייצוג בעסקאות לפי תמ"א 38 ו/או פינוי בינוי.

משרדנו מציע ניסיון, יכולת וידע נרחב בתחומים אלו המפורטים מעלה, ואף יש באפשרותנו לסייע בייעוץ בהיבטים היזמיים והעיסקיים, לרבות הכנת תוכנית עיסקית ומצגות למשקיעים.

משרדנו מלווה את לקוחותיו לאורך כל שלבי העסקה, החל מניהול המשא ומתן, דרך ביצוע מכלול הבדיקות הנדרשות לפני רכישת הנכס, ניסוח הסכמים וכלה ברישום והעברת הזכויות על שם הקונה ובכלל זה ייצוגו בפני כל הרשויות הרלבנטיות.

ד.תכנון ובניה – ליווי הליכים שונים בפני הרשויות השונות ובכלל זה בפני ועדות מקומיות ואזוריות לתכנון ובניה וכן בפני ועדות ערר. במסגרת טיפול משרדנו מעניק משרדנו סיוע בבחינת הוראות תוכניות שונות ומתן חוות דעת בעניין.

במסגרת טיפול משרדנו מטפל משרדנו בליווי הליכים לשינוי תב"ע נקודתית, שינוי ייעוד, הקלות, היתרי בנייה חריגות בניה וכיו"ב.

בנוסף מטפל משרדנו בתביעות פיצויים בהתאם להוראות סעיף 197 לחוק התכנון והבניה ותביעות לקבלת פיצויים שעניינם הפקעת מקרקעין.

ה.מיסוי – במסגרת המומחיות אשר נרכשה על-ידי משרדנו, מעניק משרדנו ייעוץ בתכנון מס בקשר עם עסקאות מקרקעין, סוגיה שהינה חשובה ביותר בנייתה הנכונה של עסקה.

משרדנו מעניק ליווי רציף בהקשר של עסקאות מקרקעין ובכלל זה ביצוע דיווחים אודות העסקאות וליווי רציף של עסקאות אלו בהליכי השומה השונים ובכלל זה הליכי השגה וערר, ככל שאלו נדרשים ביחס לעסקה.

ו.תאגידיםדיני תאגידים, רישום והקמת חברות , שותפויות, עמותות וחברות לתועלת הציבור, גיבוש וניסוח הסכמי מייסדים ושותפות, ייעוץ וליווי משפטי שוטף לתאגידים, לרבות ליווי חברות ציבוריות וביצוע דיווחים, פירוק מרצון.

ז.ירושה – טיפול בקבלת צווי ירושה/צווי קיום צוואות, עריכת צוואות והפקדתן טיפול בעזבונות, הסכמי ממון.